Kontakt

Adres: 

ul. Morawskiego 2F

60-239 Poznań

Rejestracja:

+48 504 199 492

[contact-form-7 id="159" title="Rejestracja online"]
Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie, rejestracja możliwa jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:00 do 16:00 pod numerem telefonu  504 199 492. Jeżeli numer jest niedostępny, prosimy o wysłanie sms-a o treści „wizyta”, oddzwonimy do Państwa w najbliższym możliwym terminie. Można również wysłać e-mail na adres: info@eneuro.pl Dla osób, które z powodu choroby nie są w stanie stawić się na wizytę, wstępną opinię specjalisty może uzyskać przez przesłanie badań drogą elektroniczną lub pocztową. W takim wypadku należy:
  • zgrać badanie na komputer;
  • skompresować w programie WinRAR;
  • dołączyć krótki opis dolegliwości, dotychczasowego leczenia, przebytych chorób etc.
  • wysłać na adres: info@eneuro.pl.
Dla osób nieposiadających możliwości kontaktu drogą elektroniczną istnieje możliwość wysłania kopii badania na adres Centrum Neurochirurgii i Neurologii. Koszt takiej wstępnej opinii to 400 PLN. Nr konta, na które należy dokonać płatności zostanie przesłany sms-em lub e-mailem.

Zespół doświadczonych neurologów i specjalistów w miejscowości Poznań udzieli konsultacji oraz wyleczy bóle kręgosłupa, choroby centralnego i obwodowego układu nerwowego, choroby kręgosłupa, choroby naczyniowe mózgu a także neuralgię i inne zespoły bólowe.


Procedury przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej oraz pod kontrolą przystosowanego do takich zabiegów aparatu USG. W zabiegach wykorzystujemy najbardziej zaawansowany technologicznie aparat do kriolezji Cryo-S Electric II PAINLESS, wykonujemy również operacje endoskopowe kręgosłupa. Zapraszamy do leczenia bólu kręgosłupa w miejscowości Poznań, którym zajmie się wykwalifikowany neurolog!

CENTRUM NEUROCHIRURGII I NEUROLOGII

ul. Morawskiego 2F
60-239 Poznań
tel: 504 199 492
mail: info@eneuro.pl
MENU