Neurochirurgia

IMG_9014Pracujący w Centrum Neurochirurgii i Neurologii zespół neurochirurgów to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym operujący na wszystkich oddziałach neurochirurgicznych poznańskich szpitali:

 

  • prof. dr n. med. Włodzimierz Liebert,
  • dr n. med. Piotr Czyżewski,
  • dr n. med. Jacek Janicki,
  • dr n. med. Jakub Moskal,
  • dr n. med. Sławomir Smół,
  • dr n. med. Bogumiła Stachowska –Tomczak.

 

Celem działalności Centrum jest kompleksowa diagnostyka, leczenie, profilaktyka oraz opieka pooperacyjna nad chorymi na nowotwory, choroby naczyniowe, urazy mózgu i czaszki, rdzenia kręgowego, kręgosłupa oraz nerwów obwodowych.

Zajmujemy się leczeniem dyskopatii, niestabilności więzadłowej, choroby przeciążeniowej i zwyrodnieniowej kręgosłupa technikami klasycznymi , a w szczególności endoskopowymi i małoinwazyjnymi.

 

W Centrum Neurochirurgii i Neurologii przeprowadzamy małoinwazyjne zabiegi przeciwbólowe pod kontrolą USG, takie jak termolezja, kriolezja, blokady zewnątrzoponowe i okołokorzeniowe. Wykonujemy je u pacjentów ze zmianami zwyrodnieniowymi w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa, bólami stawu krzyżowo-biodrowego, kości guzicznej, zespole bolesnego barku i bolesnych nerwiaków, neuralgii potylicznej, nadłopatkowej, nerwu trójdzielnego oraz innymi zespołami bólowymi opornymi na leczenie farmakologiczne.

Zespół doświadczonych neurologów i specjalistów w miejscowości Poznań udzieli konsultacji oraz wyleczy bóle kręgosłupa, choroby centralnego i obwodowego układu nerwowego, choroby kręgosłupa, choroby naczyniowe mózgu a także neuralgię i inne zespoły bólowe.


Procedury przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej oraz pod kontrolą przystosowanego do takich zabiegów aparatu USG. W zabiegach wykorzystujemy najbardziej zaawansowany technologicznie aparat do kriolezji Cryo-S Electric II PAINLESS, wykonujemy również operacje endoskopowe kręgosłupa. Zapraszamy do leczenia bólu kręgosłupa w miejscowości Poznań, którym zajmie się wykwalifikowany neurolog!

CENTRUM NEUROCHIRURGII I NEUROLOGII

ul. Morawskiego 2F
60-239 Poznań
tel: 504 199 492
mail: info@eneuro.pl
MENU