Pulmonologia

5abd1a4c319644fd2b570e65257008d7_bSpecjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych Joanna Soszyńska,zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem ostrych i przewlekłych chorób układu oddechowego.

Podczas wizyty w trakcie badania wykonuje się pulsoksymetrię (pomiar wysycenia krwi tlenem), pomiar ciśnienia tętniczego krwi, w razie potrzeby EKG. Jeśli są wskazania, w ramach wizyty wykonywane jest przezklatkowe badanie ultrasonograficzne płuc. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie diagnostyki w postaci możliwości wykonania spirometrii w gabinecie.

Zapraszamy na wizytę, jeśli występują niepokojące objawy ze strony dróg oddechowych: przewlekły kaszel, duszność, krwioplucie, ból gardła, nieprawidłowy obraz tkanek w zdjęciu rtg klatki piersiowej i inne.

przeklatkoweW ramach gabinetu leczone są:

  • ostre infekcje górnych dróg oddechowych: zapalenie zatok, gardła, migdałków, grypa;
  • ostre infekcje dolnych dróg oddechowych: zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc;
  • choroby przewlekłe: m.in. astma oskrzelowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POCHP);
  • leczenie chorób internistycznych.

 

 

pogrubienie op+éucnej, drobne zmiany guzkowe podop+éucnowe zapalenie p+éuc zmiany nowotworowe

Zespół doświadczonych neurologów i specjalistów w miejscowości Poznań udzieli konsultacji oraz wyleczy bóle kręgosłupa, choroby centralnego i obwodowego układu nerwowego, choroby kręgosłupa, choroby naczyniowe mózgu a także neuralgię i inne zespoły bólowe.


Procedury przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej oraz pod kontrolą przystosowanego do takich zabiegów aparatu USG. W zabiegach wykorzystujemy najbardziej zaawansowany technologicznie aparat do kriolezji Cryo-S Electric II PAINLESS, wykonujemy również operacje endoskopowe kręgosłupa. Zapraszamy do leczenia bólu kręgosłupa w miejscowości Poznań, którym zajmie się wykwalifikowany neurolog!

CENTRUM NEUROCHIRURGII I NEUROLOGII

ul. Morawskiego 2F
60-239 Poznań
tel: 504 199 492
mail: info@eneuro.pl
MENU